oferta

Oferta - 2022

NOWOŚĆ!! TRENING EMS

Trening EMS opiera się na technologii elektrostymulacji, która od lat stosuje się w sporcie wyczynowym i fizjoterapii. Trening taki ma wiele zalet, najważniejsze z nich to krótki czas trwania (ok. 30 min), rewelacyjne rezultaty oraz brak obciążania stawów. To idealne uzupełnienie standardowego planu treningowego, które jeszcze szybciej doprowadzi Cię do wymarzonego efektu. Przeczytaj więcej o treningu EMS.

Trening EMS Instruktor Cena/Czas
Jednorazowy Jarosław Kostecki 150 zł
Pakiet 4 treningów Jarosław Kostecki 560 zł
Pakiet 8 treningów Jarosław Kostecki 1040 zł
Pakiet 12 treningów Jarosław Kostecki 1440 zł
Zakup stroju/bielizny 140 zł
Wypożyczenie stroju/bielizny 10 zł/sesję

TRENING PERSONALNY

Tylko Ty i Trener, z którym wykonanie niezbędne pomiary, ustalicie cel, który chcesz osiągnąć i dobierzecie najlepszy dla Ciebie sposób treningu. Jarek zadba o Twoją motywację do ćwiczeń oraz bezpieczeństwo w ich trakcie. Trening Personalny jest z pewnością najskuteczniejszą metodą dążenia do wymarzonych efektów.

Trening Personalny Instruktor Cena/Czas
Jednorazowy Jarosław Kostecki 150 zł
Pakiet 4 treningów Jarosław Kostecki 560 zł
Pakiet 8 treningów Jarosław Kostecki 1040 zł
Pakiet 12 treningów Jarosław Kostecki 1440 zł
Trening w parach 160 zł

DIETA

Miesięczny program dietetyczny obejmuje: konsultacje wstępne wraz z analizą masy ciała, uwzględniające osobiste preferencje plany dietetyczne na cały miesiąc wraz z listą zakupów, spotkania kontrolne, bieżącą opiekę. Zapraszamy również na konsultacje przez Skype!

Dietetyka Instruktor Cena/Czas
Program dietetyczny Jarosław Kostecki 200 zł
Program dietetyczny dla dwojga Jarosław Kostecki 300 zł

FIZJOTERAPIA

Twoje ciało nie działa jak powinno, czujesz to, ale nie wiesz dlaczego? Zapraszamy na wizytę u fizjoterapeutki Agnieszki. Podstawę jej działania stanowi terapia manualna, która odpowiednia jest dla każdego rodzaju schorzenia. Systematyczna praca z pewnością przyniesie zamierzone efekty.

Fizjoterapia Instruktor Cena/Czas
Fizjoterapia Agnieszka Malewska 80 zł

MASAŻ

Chcesz się odprężyć i zregenerować po ciężkim dniu? Profesjonalny masaż to najlepsze rozwiązanie! Zapewniamy komfortową atmosferę i szeroki wachlarz technik masażu do wyboru. Z pewnością znajdziesz w nich coś dla siebie.

Masaż Instruktor Cena/Czas
Masaż Katarzyna Tafil od 40 zł do 140 zł

Więcej...(roziń treść)